وبلاگ اعیاص

اعیاص --» السلام علیک یا اباصالح المهدی

وبلاگ اعیاص

اعیاص --» السلام علیک یا اباصالح المهدی

نویسندگان
آخرین نظرات

بسم رب الشهدا و الصدیقین

 

هالیوود

در جزیره مجنون، به ناگهان یک اسیری را از بعثی ها آوردند که، ظاهرا راه گم کرده بود و خودش بی اختیار به منطقه عملیاتی ما روانه شده بود، وقتی پرسش شد که چگونه دستگیر شده است؛ فهمیدیم که امداد غیبی ما را یاری کرده، آن سرباز بعثی اطلاعات کاملا تازه و مهمی داشت که بتوسط همین اطلاعات ، چندین عملیات بعثی ها لو رفت . استاد روانبخش مدیر مجله و هفته نامه پرتو


اکنون نیز راه گم کردن سربازان آمریکایی یک امداد غیبی بود ، که به گفته ، سردار فدوی (جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران ) ؛ واقعا راه گم کرده بودند و در پی رفتن به جزیره عربی، متمایل به جزیره فارسی شده بودند، پیام های بسیار مهمی را به کل جهان در یک موقعیت بسیار مهم ، انتشار داد؛

اولاً اینکه آمریکا ، فرانسه ، انگلیس ، کانادا  و استرالیا، بدانند که خلیج فارس مطلقا در دست نیرو های ارتش و سپاه ایران است و بس، و همه ناو های عظیم شان در واقع  ول معطل اند !

ثانیا اینکه یک بار دیگر شاهد قدرت و هیبت نیرو های سپاه پاسداران در نظر آمریکایی ها شدیم که با چه ترسی در مقابل دوربین ها ، تسلیم شدند!

ثالثا به همه ی کشور های منطقه ، مِن جمله عربستان نشان دادیم که پشتیبان و حامی آنها امریکا، در نظر ما  آنقدر بی جرأت و بی عظمت است که حتی با وجود 2 ناو هواپیما بر ترومن آمریکا و شارل دوگل فرانسه به همراه 5 رزمناو  و بیش از 20هزار نیرو در سمت شمال شرقی و جنوب شرقی جزیره فارسی مستقر بودند ، ولی حتی به مخیله خود هم راه ندادند تا برای آزاد کردن سربازان آمریکایی، حرکت نظامی بکنند، هرچند که به گفته سردار فدوی پس از دستگیری نظامیان آمریکایی حدود 18 فروند هواپیما از ناو هواپیمابر بلند شدند و برخی از آنها به آسمان جزیره فارسی آمدند، و ما تک تک بالگردها و هواپیماهای آنها را زیر نظر داشتیم و 2 مرتبه پیام دادیم و با قدرت به انها اعلام کردیم که اگر کوچکترین اقدام خصمانه ای کنند تمام نیروهای امریکا در این منطقه مورد اصابت سریع ما قرار خواهند گرفت، و شناورها و موشکهای ما نیز آماده بودند. و در صورتی که آنها اقدام خصمانه‌ای می‌کردند با چنان مصیبتی مواجه می‌شدند که در تاریخشان بی‌سابقه بود و این اتفاق برای فرانسوی‌ها هم می‌افتاد.

رابعا دستگیری سربازان آمریکایی زمانی رخ داد که رئیس جمهور آمریکا ، در سخنرانی خود  در حال تعریف و بزرگ نمایی ارتش آمریکا بود، که اینگونه با رسیدن امداد غیبی ، غرور و اُبهت آنها زیر سوال رفت.

امیدواریم که همه نگهبانان و مرزداران و همه نیرو های مسلح، در هر نقطه ای از کشور که هستند، مورد لطف خداوند منان و توجهات حضرت ولی عصر (عج) قرار بگیرند.

وبلاگ اعیاص