وبلاگ اعیاص

اعیاص --» السلام علیک یا اباصالح المهدی

وبلاگ اعیاص

اعیاص --» السلام علیک یا اباصالح المهدی

نویسندگان
آخرین نظرات

بسم رب الشهدا و الصدیقین

حسینی بوشهری

آیت الله حسینی بوشهریدر خطبه های نماز جمعه قم ( 9/ 11 /94 ):

انقلاب اسلامی چهار ره‌آورد مهم همچون استقلال، آزادی، خودباوری و پیشرفت داشت .کشور ما قبل از پیروزی انقلاب مستقل نبود و سایه شوم بیگانگان را بر سرمان احساس می‌کرد، مسئولان کشور ما قبل از پیروزی انقلاب، استقلال و اراده‌ای نداشتند و سفارتخانه‌های کشورهای بیگانه برای ما تصمیم گیری می‌کردند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: روح استقلال با آمدن انقلاب و امام خمینی(ره) زنده شد و ملت ما امروز مستقل است.

وی اظهار کرد: ‌آزادی در نظام جمهوری اسلامی به معنای بی بند و باری غربی نیست، ملت ایران می‌توانند آزادانه نظر خود را در چارچوب و احکام دین و آموزه‌های اسلامی بیان کنند، همچنین خودباوری رکن دیگری است و امروز دانشمندان و جوانان بر این باورند که می‌توانند.

آیت الله حسینی بوشهری در مورد جریان برجام نیز گفت: برجام اجرا شد و بخشی از تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران لغو گردید، در این میان عده‌ای تصور نکنند که موهبتی از طرف از دشمنان بوده، در حالی که به تعبیر رهبری هزینه‌های زیادی پرداخته شده است.

در مورد برگزاری دومین اجلاس بین المللی خطر جریان‌های تکفیری‌ ضمن تقدیر از آیت الله مکارم شیرازی برای این حرکت بزرگ ، گفت: این جریان تکفیری بلایی به جان مسلمانان انداخته‌ و مسیر بیداری اسلامی را به جنگ خانگی و کشتار مسلمین مبدل ساخته است.

آیت الله حسینی بوشهری با اشاره به دستگیری 10 نظامی آمریکایی، این مساله را برای پاسداران جمهوری اسلامی افتخار دانست و گفت: ‌ ما به این پاسداران می‌بالیم و برای آنها دعا می‌کنیم؛ آمریکایی‌ها از خودشان غولی ساخته بودند اما در برابر سربازان ما، خود را باختند.

وبلاگ اعیاص